Previous
Next
Previous
Next

Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

80 tysięcy złotych w formie dotacji celowej przekaże Miasto Dębica na rzecz Powiatu Dębickiego. Kwota ta zostanie przeznaczona na realizację zadania, jakim jest „Opracowanie dokumentacji technicznej dla inwestycji: Budowa mostu przez rzekę Wisłokę w ciągu drogi powiatowej Dębica – Zdziarzec wraz z dojazdami”.

 Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, radni zagłosowali za podjęciem uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Powiatu Dębickiego w kwocie 80 tysięcy złotych. W lutym br. Powiat Dębicki wystąpił do Burmistrza Miasta Dębicy z prośbą o wspólną realizację zadania. Zadanie, które w części sfinansuje Miasto Dębica dotyczy opracowania nowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla przebudowy mostu drogowego na rzece Wisłoce w ciągu drogi powiatowej nr 1180R Dębica – Zdziarzec, czyli za rondem im. Księżnej H. Jabłonowskiej.

Planowana wartość zadania wynosić ma 160 tysięcy złotych, z czego pomoc finansowa od Miasta Dębica stanowić będzie jej 50 %. Ostateczna wartość dofinansowania uzależniona jest od wysokości oferty uzyskanej w wyniku przetargu, jednak nie przekroczy ona wartości 80 tysięcy złotych. 

 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.