Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pracownicy starostwa wspieraja Dębickie Hospicjum Domowe

Wczoraj, 31 marca, przeprowadzono w Starostwie Powiatowym w Dębicy kwestę na rzecz osób z chorobą nowotworową. Zbiórka publiczna zorganizowana została w urzędzie po raz kolejny, nic też dziwnego, że młodzież w żółtych koszulkach z naręczem żonkili była przez pracowników rozpoznawalna, jako wolontaiusze Akcji „Pola Nadziei”. Pracownicy chętnie wsparli to szlachetne dzieło, tym bardziej, że liczni z nas korzystali w trudnych chwilach choroby najbliższych z pomocy Dębickiego Hospicjum Domowego.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy oraz ich opiekunce Pani Bogusławie Król – Olechowskiej za pomoc w kwestowaniu.
 
 

źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.