Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Recytowali wiersze noblistki

szymborska_19Ignacy Kamiński, reprezentujący Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy, zwyciężył w 3. Powiatowym Konkursie Poezji im. Wisławy Szymborskiej „Niektórzy lubią poezję”, który odbywał się 24 kwietnia w Domu Kultury „Śnieżka”.

W skład komisji artystycznej oceniającej prezentacje weszły panie Maria Zawartko i Aneta Wiater. Komisja obejrzała i wysłuchała 16 recytatorów i postanowiła przyznać następujące nagrody:

I miejsce:

Ignacy Kamiński – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy

II miejsce – ex aequo:

Marcin Łączak – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy

Hanna Bek – Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy

III miejsce – ex aequo:

Szymon Bielatowicz – Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy

Justyna Kubicka – Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy

Wyróżnienie:

Julia Czerwiec – Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy

Julia Wrona – Dom Kultury Pustków- Osiedle

Natalia Czaja – Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.