Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Turniej piłki nożnej „ Mundialito 2015” o puchar Burmistrza Miasta Dębicy oraz puchar przechodni PZPN

Zbliża się kolejna, XIV edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych ”MUNDIALITO 2015”, której organizatorem, jak co roku, jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy oraz UKS „ Dwójka”.

Impreza odbędzie się 29 maja 2015 roku na Stadionie Miejskim w Dębicy i przewidziana jest na 20 zespołów. Szkoły zainteresowane udziałem w/w turnieju proszone są o zgłoszenia telefoniczne do dnia 14.04.2015 roku, pod następujące numery:

  • Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy – 14 6813440

  • Dorota Kazała – 785634482

  • Marzena Król – 607434921

Losowanie grup oraz omówienie spraw organizacyjnych odbędzie się dnia 21.04.2015 roku (wtorek) o godzinie 15.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy ul. Ogrodowa 22, w sali 36. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.