Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy zapaśnicy na zawodach w Skrzyszowie

Majowy Turniej Zapasniczy w Skrzyszowie 06W sobotę, 9 maja zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy  uczestniczyli w Majowym Turnieju Zapaśniczym zorganizowanym w Skrzyszowie. W punktacji reprezentacja Dębicy zajęła drugie miejsce lokując się za UKS Orzeł Skrzyszów, a wyprzedzając KS Radomyślankę Radomyśl oraz UKS Orlęta Kamień. Złote medale zdobyli: Dawid Andreasik, Jakub Kosowski, Mikołaj Czerwiec, Marceli Sulisz, Gabriel Lipiński i Michał Borek. Srebrne wywalczyli: Jakub Dynarek, Dawid Pasek, Bartek Krasoń i Jakub Dudziak. Brązowy medal zdobył Michał Zołotar.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.