Previous
Next
Previous
Next

Nowy prezes w dębickim ADM-ie – materiał RDN Małopolska

RDNmlpskaŁukasz Paluch został nowym prezesem Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy. Zastąpił tym samym Marka Grabowskiego. Nowy szef ADM-u zapewnia, że pozostaje w kontakcie ze swoim poprzednikiem i chce z nim współpracować m.in. kontynuując prace przy nadbudowie bloków mieszkalnych.
Będe zabiegał o pozyskanie nowych wspólnot,które mógłby obsługiwac ADM oraz zdobywanie pieniedzy unijnych na realizacje inwestycji spólki. – dodaje Paluch. Mariusz Szewczyk obstawia spółki swoimi ludźmi– usłyszeliśmy od jednego z mieszkańców Dębicy. Burmistrz miasta przyznaje, że Łukasz Paluch startował z jego komitetu, ale jak zapewnia to fachowiec, który sprawdzi się w nowej funkcji. Potrzebne sa zmiany, tak jak zapowiadałem w czasie kampani, że będą zmiany w spółkach. Nowy prezes to fachowiec, ma odpowiednie kwalifikacje i na pewno podoła nowym obowiazkom. Łukasz Paluch ma 38 lat, wykształcenie wyższe, jest żonaty i ma dwójkę dzieci.
Całość materiału można zobaczyć tutaj:
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/11612-nowy-prezes-w-debickim-adm-ie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.