Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Polska Kronika Filmowa – materiał o postępującym upadku Bieszczad spowodowanym bankructwem Igloopolu

igloopol
fot. Polska Kronika Filmowa. źródło youtube

Polska Kronika Filmowa na początku lat 90-tych ubiegłego wieku zajęła się tematem konsekwencji, jakie w Bieszczadach spowodował upadek Igloopolu. Warto obejrzeć. Materiał można znaleźć pod linkiem
https://www.youtube.com/watch?v=6EZFrPFmgvE

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.