Previous
Next
Previous
Next

W Dębicy zdecydowanie wygrywa Andrzej Duda – zdobył 8267 głosów

dudaZdecydowanym zwycięzcą wyborów prezydenckich w Dębicy jest Andrzej Duda na którego oddanych zostało 8267 głosów. Drugi w wyścigu o fotel prezydencki Bronisław Komorowski zdobył w Dębicy 4809 głosów. Świetny wynik uzyskał Paweł Kukiz na którego zagłosowało 4580 osób.
10 maja2015 roku w wyborach Prezydenta RP frekwencja w Dębicy wyniosła 51,91 %.
Wyniki poszczególnych kandydatów:
Grzegorz Michał Braun – 259 głosów
Andrzej Sebastian Duda – 8267 głosów
Adam Sebastian Jarubas – 118 głosów
Bronisław Maria Komorowski – 4809 głosów
Janusz Ryszard Korwin – Mikke – 714 głosów
Marian Janusz Kowalski – 180 głosów
Paweł Piotr Kukiz – 4580 głosów
Magdalena Agnieszka Ogórek – 415 głosów
Janusz Marian Palikot – 193 głosy
Paweł Jan Tanajno – 21 głosów
Jacek Wilk – 66 głosów
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.