Previous
Next
Previous
Next

Świetna frekwencja na Motomajówce

_DSC3398Przyjazd pojazdów z „duszą” okazał się wielkim sukcesem frekwencyjnym. Na pilźnieńskim rynku mieszkańcy gminy i okolic zobaczyli dziesiątki samochodów z tamtych lat, jak chociażby: polonezy, „duże” fiaty, trabanty, ale też i zachodnie legendarne marki – reprezentowane przez m.in. luksusowe jaguary. W sercu miasta zaparkowały również efektowne motocykle oraz nieco zapomniane modele rowerów. Pierwszy Wehikuł Czasu Pilzno zabrał dorosłych w sentymentalną podróż. Najmłodsi uczestnicy nie narzekali na nudę z zapałem obserwując niezwykłe maszyny.
– Bardzo się cieszymy, że aż tak w licznym gronie spotkaliśmy się na pilźnieńskim rynku, który pięknie wygląda po renowacji i myślę, że to odpowiednie miejsce na spotkania. Nie tylko podczas majówki, ale i przez całe lato – podkreślali członkowie Nieformalnego Klubu Pasjonatów Motoryzacji, Historii i Turystyki.
Warto dodać, że po motomajówce przyszła pora na kolejne atrakcje, tym razem związane z Miodową Majówką Rodzinną. Pokazom miodobrania towarzyszyły występy artystyczne lokalnych grup dzieci i młodzieży.
 

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.