Previous
Next

Charytatywna akcja na rzecz Wojtka i Ewy

akcja - plaktDyrekcja Szkoły Muzycznej KIK Muza z Pilzna oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pilźnie zapraszają do udziału w akcji charytatywnej, której celem jest zebranie środków finansowych na rehabilitację dwojga młodych ludzi: Wojciecha Augustyna z Pilzna i Ewy Marszałek ze Zwiernika. Impreza odbędzie się w Domu Kultury w Pilźnie w najbliższą niedzielę, 24 stycznia. Początek od godz. 14. Patronat nad wydarzeniem objęła burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.
Organizatorzy przygotowali wiele muzycznych atrakcji, ale i nie tylko, gdyż Maciej Słabosz zaprezentuje pokaz baniek mydlanych. Warto dodać, że w godzinach przedpołudniowych na ulicach miasta zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz 10-leniej Ewy, cierpiącej na mózgowe porażenie dziecięce oraz Wojtka. 22-latek uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.