Previous
Next
Previous
Next

Dozór policyjny dla dwóch sprawców rozboju

PolicjaPolicjanci dębickiej komendy zatrzymali dwóch sprawców rozboju, którego ofiarą padł 38-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W wyniku zdarzenia poszkodowany stracił pieniądze telefon i papierosy.
Do zdarzenia doszło 22 grudnia około godz. 0.30 na ulicy Strumskiego w Dębicy. Z ustaleń policjantów wynika że, 38-letni mieszkaniec Tryńczy szedł w kierunku dworca PKP, kiedy to został zaczepiony przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy doprowadzili mężczyznę do stanu bezbronności i zabrali mu pieniądze, telefon oraz nawijarkę do robienia papierosów.
Poszkodowany poinformował oficera dyżurnego dębickiej komendy policji, który skierował na miejsce interwencji patrol. Funkcjonariusze wydziału prewencji zatrzymali jednego ze sprawców w bezpośrednim pościgu. Drugi z nich został zatrzymany 5 grudnia przez policjantów dębickiego wydziału kryminalnego. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Dębicy w wieku 43 i 45 lat. Przestępcom przedstawiono zarzuty, do których się przyznali i złożyli obszerne wyjaśnienia. Wobec obydwóch zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego.  Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.