Previous
Next
Previous
Next

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Dębicy

kmn_jerzy_dkmorsAgencja Artystyczna ART serdecznie zaprasza na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju „Jerzyk dzisiaj nie pije”, który zostanie zaprezentowany dębickiej publiczności 13 marca br., o godz.17, na deskach Domu Kultury „Mors”.
Nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Jerzyk dzisiaj nie pije” miał premierę w listopadzie 2014r. To ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek.
Widzowie będą mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, zobaczyć m.in. jak ojciec odrabia lekcje z synem i co w takiej sytuacji wnosi obecność dziadka, przysłuchać się, o czym mówią panowie, gdy się przypadkiem spotkają na spacerze z psami i przede wszystkim, dowiedzieć się, dlaczego Jerzyk dzisiaj nie pije.
Nie zabraknie, jak zawsze pięknych, klasycznie skomponowanych i przebojowych piosenek.
Na koniec bisy, a tam- największe hity.
Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.
Ilość miejsc ograniczona.
Cena biletu:
– do 05.02.2016 r. – 50 zł
– od 05.02.2016 r. – 60 zł
Bilety do nabycia w Domu Kultury „Mors”, ul. Sportowa 28, p. 36, tel. 14 68 14 201, sklepie „Miro”, ul. Gawrysia 2, tel. 14 670 86 25 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl.
Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr tel. 693 062 880.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.