Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

61.okr_banSerdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich oraz dorosłych, którym nie obca jest sztuka żywego słowa, do udziału w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 8 marca br. w Domu Kultury „Śnieżka”.
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów:  recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa.
Termin zgłaszania uczestników – laureatów przeprowadzonych eliminacji środowiskowych upływa z dniem 26 lutego br. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39 – 200 Dębica, tel./fax: 14 670 31 67, e-mail: konkursy@mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.