Previous
Next
Previous
Next

Sala zabaw „Kulkoland” zaprasza piratów i miłośników gorących rytmów

12493498_578894155600873_3640254412032098539_oNajbliższy weekend 30 i 31.01 w sali zabaw Kulkoland będzie się znakiem piratów. Hasłem tych dni będzie zawołanie  „AHOJ PIRACI”!. Każde dziecko przebrane za morskiego rabusia w te dni otrzymuje 10% RABATU na wejście indywidualne !!!
Kulkoland zaprasza również na kolejny weekend na Hawajski Bal Karnawałowy. Szczegóły na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.