Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Seniorze nie daj się oszukać

Mapa bitowa w 07KO-PIOTREKPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy przeprowadzili szereg spotkań z osobami starszymi. Prelekcje miały miejsce w przedszkolach i szkołach podstawowych, gdzie odbywały się akademie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Działania podejmowane z okazji Dnia Babci i Dziadka na terenie powiatu dębickiego rozpoczęły się 19 stycznia i potrwają prawie do końca miesiąca. Głównym tematem spotkań są zagrożenia, oszustwa dokonywane przez fałszywych pracowników administracji, przedstawicieli handlowych. Omawiane były również oszustwa metodami „na wnuczka” i „na policjanta”. Rozmawiano o różnych mechanizmach, którymi posługują się oszuści w celu wprowadzenia w błąd swoich rozmówców. Zaplanowane prelekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających przedszkola i szkoły.
źródło. Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.