Previous
Next
Previous
Next

W Sylwestra stracił prawo jazdy

Policja31 grudnia  około godz. 10. policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego volkswagenem passatem. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Jak się później okazało kierowca był pijany.
Do przekroczenia prędkości  w terenie zabudowanym doszło w Strzegocicach około godz.10. Urządzenie pomiarowe wskazało 101 km/h, w miejscu, w którym ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h. Kierującym okazał się 23-letni mieszkaniec Jodłowej. Podczas prowadzonej kontroli przeprowadzono badanie trzeźwości. Alkomat  w tym przypadku wykazał 1,1 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.  Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.