Previous
Next
Previous
Next

21 edycja konkursu piosenki „Wygraj sukces”

WS21_okladka512px_jpgZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 21. edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje wstępne, które odbędą się 1 kwietnia br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10.00, na godz. 8.00 zaplanowano próby sceniczne.
Zgłoszenia do Konkursu można dokonać wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego pod adresem: www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl oraz na stronie: www.wygrajsukces.com.pl
Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie 21 edycji, umieszczony we wkładce płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych.
Zgłoszenia na formularzu należy dokonać wyłącznie w dniach 1 lutego – 6 marca br.
Regulamin i szczegółowe informacje: Tarnobrzeski Dom Kultury – Dział Ruchu Amatorskiego, ul. Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg (z dopiskiem „Wygraj Sukces”), tel. 15 822-74-97; 822-21-10 w. 24, www.wygrajsukces.com.pl; www.tdk.tarnobrzeg.pl, e-mail: biuro@wygrajsukces.com.pl.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.