Previous
Next
Previous
Next

Endorfina zaprasza na trening z Krzysztofem Wójciakiem

endo
Krzysztof Wójciak, trener personalny. Pasjonat sportów siłowych, związany ze sportem od najmłodszych lat. Absolwent Wychowania Fizycznego o specjalności gimnastyka korekcyjna z odnową biologiczną, z zawodu pasjonat rekreacji ruchowej i fitness. Dyplomowany instruktor dietetyki i suplementacji w sporcie Wyższej Szkoły Trenerskiej w Lublinie oraz instruktor rekreacji ruchowej Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej ProActive w Warszawie. Krzysiek w świetny sposób pomoże Ci w budowaniu odpowiedniej sylwetki, zarówno poprzez wzmacnianie naszych mięśni, jak i redukcję masy ciała. Duże doświadczenie w pracy jako instruktor łączy z świetnymi relacjami międzyludzkimi. Chętnie pomoże i profesjonalnie doradzi jeśli marzysz o odbudowaniu swojej kondycji i sylwetki. Krzysiek łączy pomoc swoim podopiecznym z
aktywnym uprawianiem sportu. W swojej karierze zdobył liczne nagrody w dyscyplinie armwrestlingu- wielokrotnie odbierał medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, wygrywał zawody regionalne. Krzysiek to specjalista który odmieni nie tylko Twoje ciało, ale i ducha! Zapraszamy do Endofriny!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.