Previous
Next
Previous
Next

Groził sąsiadce siekierą

PolicjaPolicjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca miejscowości Słotowa, który dobijał się do jednego z domu, grożąc właścicielce siekierą. Na miejsce wezwano policyjnych negocjatorów. Mężczyzna trafił do szpitala. Zgłoszenie o mężczyźnie grożącym siekierą oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy odebrał około godz. 7 rano w niedzielę. Ze wstępnych informacji wynika, że do domu 34-letniej mieszkanki Słotowej dobijał się mieszkaniec tej samej miejscowości. Miał trzymać w dłoni siekierę i grozić mieszkance domu. Skierowany na miejsce policyjny patrol, nie zastał agresywnego mężczyzny pod wskazanym adresem.  Jak się okazało 62-letni mieszkaniec Słotowej zabarykadował się w swoim domu. Policjanci podejmujący wobec mężczyzny interwencję, usłyszeli jedynie groźby pod swoim adresem. Oficer dyżurny podjął decyzję o skierowaniu na miejsce policyjnych negocjatorów, oraz innych służb. Prowadzone kilka godzin negocjacje nie przyniosły jednak rezultatów. Podjęto decyzję o wyważeniu drzwi, 62-letni mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.