Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jarosław Śliwa – nic nie wiem o moim odwołaniu z funkcji wiceburmistrza

IMG_5064Nie dostałem żadnego pismo odwołującego  mnie z funkcji  – tak na pytanie o swoją ewentualną dymisję odpowiedział wiceburmistrz Dębicy Jarosław Śliwa.
Od pewnego już czasu pojawiają się informacje, że Śliwa ma stracić swoją funkcję. – Na razie swoje obowiązki wykonuje jak do tej pory – zapewniał spotkany wczoraj w dębickim Ratuszu Jarosław Śliwa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.