Previous
Next
Previous
Next

Most kolejowy znika z dębickiego krajobrazu

IMG_5507Ostatnie przęsło już został zrzucone z filarów a i one same też już są rozbierane. W taki oto sposób znika z lokalnego krajobrazu most żelazny nad Wisłoką. Bardzo lekka zima sprzyja pracom rozbiórkowym. Oprócz samego mostu rozbierane są również nasypy kolejowe po obu stronach rzeki. Akcja rozbiórkowa mostu stała się lokalną atrakcją turystyczną. W weekendy,  zwłaszcza jeśli dopisała pogoda, dziesiątki mieszkańców Dębicy i okolic robiło sobie pamiątkowe zdjęcia na tle burzonego kolosa.
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.