Previous
Next
Previous
Next

O miłości z przymrużeniem oka

zawilosci_01Nietypowy walentynkowy spektakl odbył się 14 lutego br. w Domu Kultury „Śnieżka”. O miłości – z przymrużeniem oka opowiadał słowem i obrazem Dziecięcy Teatr „Fantazja”.
Na okolicznościowy program złożyły się barwny teatr cieni, ilustrujący lekkie i przyjemne utwory poetyckie, oraz nastrojowe piosenki w wykonaniu wokalistek z Grupy Artystycznej „Safo”.
Pomysłodawczynią i reżyserką spektaklu oraz opiekunką grup biorących w nim udział jest Dominika Migoń, instruktor teatralny MOK.
więcej zdjęć z koncertu można zobaczyć tutaj http://www.mokdebica.pl/galeria/category/256-zawilosci-milosci-14-02-16

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.