Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zabawa karnawałowa seniorów

Bal seniorów (5)Seniorzy z 5 Domów Dziennego Pobytu uczestniczyli w balu karnawałowym w gościnnym lokalu „Catering Staff”. Gospodarzami tego spotkania byli seniorzy z Domu Dziennego Pobytu w Dębicy. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 seniorów a ich gośćmi byli m.in. Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek, Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy i jej zastępca Marzena Socha.
Seniorzy z Mielca, Tarnobrzega i Ropczyc przyjechali razem kierownikami i pracownikami placówek tj. z Anną Jeleń, kierownikiem DDP w Mielcu, Dorotą Brzozą, kierownikiem DDP w Ropczycach, Krzysztofem Kowalczykiem, kierownikiem DDP w Tarnobrzegu, Henryką Samojedną, byłym kierownikiem DDP w Tarnobrzegu. W zabawie uczestniczyli również seniorzy z Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15 w Dębicy.
Spotkanie otworzyła Halina Cholewa, kierownik DDP w Dębicy wspólnie z Małgorzatą Kędzior Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Po tym krótkie wystąpienia mieli Mariusz Szewczyk burmistrz Miasta Dębica i Szczepan Mroczek przewodniczący Rady Miejskiej. Wszyscy złożyli seniorom noworoczne życzenia: zdrowia, pomyślności, udanej zabawy oraz „dużo sił, abyśmy się nadal spotykali i utrwalali naszą wieloletnią przyjaźń”.
Przybyli seniorzy z zaprzyjaźnionych Domów podkreślali, że każdy przyjazd do Dębicy jest dla nich ogromną radością, panuje tu miła atmosfera oraz cenią sobie bardzo dobrą zabawę i gościnność.
Do tańca przygrywał zespół MEGA pod kierownictwem Janusza Sozańskiego, a zabawa trwała kilka godzin aż do późnego wieczora.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.