Previous
Next

Zapraszamy na spektakl

dramaZapraszamy na Międzypokoleniowy Spektakl, finałowe wydarzenie dębickiej części projektu Art Generacje, organizowanego przez Fundację Edukacji i Kultury Drama Way. Spektakl odbędzie się w piątek, 12 lutego o godz. 12:30 w Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15 w Dębicy.
Spektakl jest podsumowaniem Art Generacji w Dębicy – międzypokoleniowego projektu edukacji kulturalnej, w trakcie którego międzypokoleniowe grupy uczestników spotykały się na warsztatach dramowo-teatralnych, których tematem przewodnim było spojrzenie na czas – nadzieje, jakie z nim wiążemy, wspomnienia, oczekiwania, radości i rozczarowania. W warsztatach w grupie dębickiej brali udział Seniorzy skupieni wokół Domu Seniora oraz grupy młodzieży: z I LO im. Jagiełły oraz ze Świetlicy środowiskowej – Placówki Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka”.
Po spektaklu odbędzie się spotkanie – rozmowa uczestników projektu z widownią.
„Art Generacje – międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej” finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Partnerami dębickiej edycji są Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy i I LO im. Władysława Jagiełły w Dębicy.
Link do albumu ze zdjęciami z warsztatów: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1114928915187798.1073741855.117797044900995&type=3

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.