Previous
Next
Previous
Next

Zbierajmy. Zachęcajmy innych.

zakretkaRuszyła kolejna edycja akcji RAZEM. Teraz zbieramy zakrętki dla Łukaszka Saka. Chłopiec urodził się z dużymi problemami zdrowotnymi. Dzisiaj ma 5 lat i nadal wymaga wielospecjalistycznej opieki zdrowotnej. Nie porusza się samodzielnie ze względu na podwichnięty staw biodrowy, więc
potrzebuje intensywnej rehabilitacji, by samodzielnie chodzić, chce
pięknie mówić, więc konieczne jest korzystanie z zajęć logopedycznych. Łukaszek uczęszcza na zajęcia rehabilitacji ruchowej i logopedycznej. Część z tych zajęć jest refundowana, ale za większość rodzice muszą płacić. Chcieliby zastosować intensywniejszą rehabilitację ruchową i logopedyczną i na ten cel zbierzemy nakrętki. Przypominamy: zbieramy korki po napojach, kawach, środkach czystości, następnie przekazujemy do sklepów w gminie Żyraków, szkół. Tam znajdują się odpowiednie kosze na surowiec. Potem za pośrednictwem Stowarzyszenia Razem
Zdziałamy Więcej trafią one do firmy recyklingowej, która pieniądze za nie przekaże na rzecz Łukaszka. Zbierajmy. Zachęcajmy innych. Jedna zakrętka nic nie może, ale razem zdziałamy więcej.
Źródło: Razem Ździałamy Więcej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.