Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie na Nosala, jedna osoba ranna

aDo wypadku doszło 7 lutego przed godziną 18.00. Jadący Volkswagenem Golfem ulicą Sobieskiego 19 – latek  nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i uderzył w bok  Hyundai Coupe poruszającego się ul Nosala. Hyundaiem jechał 28-letni kierowca oraz 25 -letnia kobieta, która ucierpiała w tym zdarzeniu. Została przewieziona do szpitala.
fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.