Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmarł ks. prałat Stanisław Fiołek

ks. Stanisław Fiołek
ks. Stanisław Fiołek

Dziś o godzinie 17.30 zmarł ksiądz prałat Stanisław Fiołek wieloletni proboszcz parafii p.w. św. Jadwigi w Dębicy. Urodził się w roku  1933, święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1956 z  rąk biskupa Jana Stepy. Był wikariuszem m.in. w Mielcu i Krynicy a latach 1973-74 pełnił funkcje proboszcza parafii Wszystkich Świętych w Bobowej. W 1974 roku został proboszczem w dębickiej farze. Funkcję tę pełnił do 2003 roku, gdy przeszedł na emeryturę.
Fot. profil FB posła Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.