Previous
Next
Previous
Next

Belgijska delegacja z wizytą w Dębicy

???????????????????????????????Pod koniec lutego w Dębicy gościła delegacja z partnerskiego miasta Puurs z Belgii. Współpraca między Dębicą a Puurs trwa od 2000 roku, a koordynacją wspólnych działań zajmuje się Towarzystwo Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce Za Serce”.

Trzyosobowa delegacja w której znaleźli się : zastępca burmistrza i radny miejski Ronny Tourné, dyrektor Wydziału Kultury Steven Defoor oraz prezes Towarzystwa Przyjaźni i Współpracy Polsko – Belgijskiej ,,Serce za Serce” Alfried Peleman pędziła w Dębicy dwa dni w ciągu których miała okazję lepiej poznać miasto.

 
 
 
 
 

Goście odwiedzili Wodociągi Dębickie, Muzeum Regionalne, Dom Dziecka „Hanka”, Dom Pomocy Społecznej, kompleks basenów MOSiR, lodowisko, Miejski Ośrodek Kultury oraz Galerię Sztuki MOK.

Goście z Belgii uczestniczyli także w spotkaniu, które odbyło się w Urzędzie Miejskim, a dotyczyło organizacji tegorocznych Dni Dębicy. W spotkaniu tym wzięli udział także burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Jan Borek, prezes Towarzystwa ,,Serce za Serce” Zbigniew Godzisz oraz przedstawiciele Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy – naczelnik wydziału Monika Rojek-Kałek oraz Sylwia Gwóźdź. Podczas spotkania zostały omówione wstępne koncepcje tegorocznego programu Dni Dębicy oraz propozycje dalszego rozwoju współpracy między Puurs a Dębicą.

W niedzielę delegacja uczestniczyła w uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.