Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Świąteczna wizyta przedszkolaków

???????????????????????????????Świąteczny stroik z pięknymi barankami z masy solnej oraz kolorowymi pisankami wręczyły burmistrzowi Mariuszowi Szewczykowi dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek, które dzisiaj z życzeniami świątecznymi zawitały do Urzędu Miejskiego.

Wprowadzając świąteczną atmosferę dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny z deklamacją wierszyków, a siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w imieniu całej społeczności Ochronki złożyły burmistrzowi Mariuszowi Szewczykowi życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Świąteczne stroiki z najlepszymi świątecznymi życzeniami zostały także przekazane dla zastępcy burmistrza Wojciecha Iwasieczki oraz wręczone dyrektorowi Miejskiego Zarządu Oświaty Ireneuszowi Kozakowi. Goszczące w urzędzie przedszkolaki  świątecznymi karteczkami i barankami obdarowały także panie na sekretariacie burmistrzów oraz kilku urzędników. 

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.