Previous
Next
Previous
Next

Zegar bez wskazówek i toaleta po 2 zł – czyli dębicki dworzec w nowej odsłonie

20160309_154424Zegar bez wskazówek, kolejka 30 osób do jednej, czynnej kasy i wkurzeni klienci a w jutro w piątek oficjalne oddanie dworca do użytku. Toaleta 2 zł i już tam krany nie działają a o drzwi można się zabić, bo się zamykają nie tak jak trzeba. Ogólnie jest ładny dworzec ale nawyki pań w kasie jak w PRL – to opinia jednego z podróżnych, który na naszego mail przesłał takie zdjęcie i fotkę. A jaka jest Wasza opinia na temat dębickiego Dworca PKP. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.