Plener Malarski w Stobiernej metodą węglową

DSC_0087W Stobiernej przy Centrum Edukacji Ekologicznej odbył się plener malarski „Stobierna w barwach wiosny”. Prace zostały wykonane metodą węglową na arkuszach o rozmiarze A3. Komisja w składzie: Marcin Ciszek dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Sylwia Zapał kierownik Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Sylwia Jezioro pracownik merytoryczny Centrum Edukacji Ekologicznej wyłonili zwycięzców w dwóch kategoriach:

W kategorii szkoła podstawowa:
 
Miejsce I: Kamila Jamróg Szkoła Podstawowa Pustków-Osiedle
Miejsce II: Szymon Kopera Szkoła Podstawowa Paszczyna
Miejsce III: Wiktoria Strzałka Szkoła Podstawowa Brzeźnica
W kategorii szkoła gimnazjalna :
Miejsce I: Klaudia Jamróg Gimnazjum w Pustków-Osiedle
Miejsce II: Aleksandra Matuszek Gimnazjum w Głobikowej
Miejsce III: Wiktoria Kopera Gimnazjum  w Paszczynie
Prace uczniów cechowały się wielką dbałością o detale, różnorodną techniką wykonania oraz oryginalnością przekazu. Plener cieszył się ogromną popularnością, a pogoda nie zawiodła uczestników i organizatorów. Nagrody w konkursie ufundował Dominik Tarczyński Firma Budowlana Tar-Bud.
Zdjęcia z pleneru można zobaczyć pod tym linkiem:
http://www.ugdebica.pl/informacje-ogolne/aktualnosci/art3300,plener-malarski-w-stobiernej-metoda-weglowa.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.