Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

T.C. Dębica S.A. wyróżniona za działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej

tc-okForum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło aktywność Firmy Oponiarskiej Dębica na rzecz rozwoju edukacyjnego dzieci z regionu. Prowadzona przez firmę praktyka wspierania finansowego zajęć organizowanych w ramach Politechniki Dziecięcej została wyróżniona w najnowszej edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w kategorii „zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej”.
Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu stanowi największy w Polsce przegląd aktywności w zakresie CSR-u. Aktualna, 14. edycja zestawienia zawiera przeszło 800 przykładów społecznie odpowiedzialnych działań, realizowanych w Polsce przez ponad 130 przedsiębiorstw w 2015 roku.
W tym zaszczytnym gronie zadebiutowała Firma Oponiarska Dębica S.A., która już po raz czwarty sfinansowała zajęcia Politechniki Dziecięcej.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Zajęcia zostały opracowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Celem wykładowców jest wspieranie ich rozwoju i zachęcenie do pogłębiania wiedzy w zakresie nauk ścisłych (m.in. fizyki, astronomii, architektury oraz chemii). Do tej pory udział w programie wzięło ponad 1000 uczniów z Dębicy i okolic. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez aktywnego wsparcia finansowego Firmy Oponiarskiej Dębica.
„Cieszymy się, że prowadzone przez nas działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych zostały docenione przez największą organizację promującą odpowiedzialne prowadzenie biznesu w Polsce. To dla nas zaszczyt, ale i zobowiązanie do dalszej pracy. Czujemy się częścią dębickiej społeczności i w dalszym ciągu chcemy aktywnie uczestniczyć w jej życiu
i działać na rzecz jej rozwoju” – powiedział Stanisław Cieszkowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.
Zakwalifikowanie do raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu to kolejne ważne osiągnięcie Firmy Oponiarskiej Dębica na polu działań CSR. T.C. Dębica S.A. ma już na swoim koncie m.in. tytuł Dobroczyńcy Dekady przyznany przez Stowarzyszenie Dębickiego Klubu Biznesu, który jest podziękowaniem za jej wieloletnie zaangażowanie w lokalne inicjatywy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.