Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Pustkowie Osiedlu, kierowca był pijany

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w miejscowości Pustków Osiedle. Kierowca renault zderzył się z oplem. Ranna została kobieta kierująca oplem. Sprawca tego wypadku był pijany. 
Do zdarzenia doszło w sobotę około godz.22, w Pustkowie Osiedlu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault megane nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplowi. W wyniku zderzenia obrażeń doznała kierująca oplem 38-letnia mieszkanka Ocieki. Kobieta została przewieziona do dębickiego szpitala.
Badanie alkomatem wykazało w organizmie 60-letniego kierowcy renaulta 2,2 promila alkoholu. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.