Previous
Next
Previous
Next

Policjanci z wizytą u przedszkolaków

policeW sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w zorganizowanym przez niepubliczne przedszkole Weldon Kids pikniku rodzinnym. Funkcjonariusze przybliżali podstawowe zasady bezpieczeństwa wychowankom przedszkola.
Przeszkole Weldon Kids jest miejscem, w którym duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo podopiecznych. Dlatego przedszkolaki już po raz kolejny miały okazję spotkać się z funkcjonariuszami policji.
Policjanci przeprowadzili krótką pogadankę, której celem było przypomnienie prawidłowych postaw i zachowań wśród najmłodszych. Policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpieczeństwa podczas zabaw w ogrodzie przedszkolnym oraz w domu. Poruszono również ważny temat ograniczonego zaufania wobec obcych. Dużym zaintersowaniem wśród dzieci cieszyła się przezentacja wyposażenia policyjnego radiowozu. Przedszkolaki bardzo chętnie przymierzały policyjne czapki i pozowały w nich do zdjęć. Na zakończenie policjanci wręczyli przedszkolakom odblaski.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.