Previous
Next
Previous
Next

Autostrada A-4. Wypadek autobusu z dziećmi jadącymi do kina

PolicjaPolicjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 8:30 na autostradzie A-4 w okolicach Świlczy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło tam do zdarzenia z udziałem autobusu i samochodu osobowego. Sześć osób, w tym pięcioro dzieci jadących autobusem mogło odnieść niegroźne obrażenia, są badani na miejscu.
Do wypadku doszło koło godziny 8:30 na autostradzie A-4. Jak wynika ze wstępnych ustaleń interweniujących na miejscu policjantów kierujący autobusem jadąc prawym pasem ruchu od strony Dębicy w stronę Rzeszowa, podczas wyprzedania ciężarowego volvo zajechał drogę osobowej toyocie. W wyniku manewru toyota uderzyła w bariery oddzielające pasy ruchu. Autobus uczestniczący w zdarzeniu wiózł dzieci do kina.
Na miejscu załogi pogotowia zbadały uczestników zdarzenia pasażerkę toyoty oraz kilkoro dzieci jadących autobusem. W zdarzeniu nikt jednak nie odniósł obrażeń. Dzieci pojechały do kina podstawionym autobusem.
W miejscu zdarzenia dalej są utrudnienia. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.