Previous
Next

Turniej deblowy o Puchar Dyrektor MOSiR

20160612_140624W niedzielę 12.06 na ceglanych kortach tenisowych przy ul. Sportowej odbył się Turniej Deblowy w Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektor MOSiR. Organizatorem turnieju byli Grzegorz i Michał Matyfi z Akademii Tenisa.
W turnieju wzięło udział 5 par, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcami turnieju zostali Panowie Rafał Jadach oraz Krzysztof Turek. Drugie miejsce przypadło Edwardowi Bielawskiemu i Krzysztofowi Bielawskiemu, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Ireneusz Lipa i Roman Kamiński. Pamiątkowe puchary dla uczestników wręczyła Dyrektor MOSiR Marta Pawełko – Tokarz.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.