Previous
Next

JAKOŚĆ ROKU DLA GOLD-VIT COMPLEX Z FIRMY OLIMP LABORATORIES

1605680010Preparat Gold-Vit complex firmy Olimp Laboratories Sp. z o.o. został nagrodzony prestiżowym certyfikatem „Jakość roku”, przyznawanym od ponad 10 lat, stanowiący jednocześnie największą w Polsce inicjatywę promującą przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.
W procesie ewaluacji oraz weryfikacji nadesłanych dokumentów uczestniczyli członkowie Kapituły Certyfikatu – eksperci, którzy na co dzień zajmują się tematyką jakości w ujęciu praktycznym i teoretycznym. Stwierdzili oni osiągnięcie przez Olimp Laboratories wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:

  • cechy krytyczne świadczonych usług
  • rzetelność i kompleksowość przekazywanych informacji
  • procedury zapewniające sprawne funkcjonowanie organizacji
  • skuteczność prowadzonej polityki jakości
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych
  • efektywność zarządzania organizacją
  • stopień zadowolenia klientów, pracowników oraz otoczenia społecznego

Gratulujemy firmie kolejnego sukcesu.
Źródło: www.olimplabs.com

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.