Previous
Next

Kradła biżuterię swojej pracodawczyni

PolicjaPolicjanci dębickiego Wydziału Kryminalnego zatrzymali kobietę, która okradała swoją pracodawczynię. 31-latka kradła biżuterię, którą następnie sprzedawała w lombardzie i przez internet. Pokrzywdzona wyceniła skradzione kosztowności na kwotę około 7000 złotych.
Mieszkanka Nagawczyny zgłosiła na policję, że ktoś ukradł biżuterię należącą do niej i jej synowej. Kobieta wyceniła skradzione kosztowności na 7000 złotych. Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży dochodziło w domu pokrzywdzonej w okresie od marca do czerwca br.
Prowadzone przez funkcjonariuszy działania pozwoliły na wytypowanie osoby odpowiedzialnej za kradzieże. Okazała się nią 31-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, która pracowała u poszkodowanej, jako pomoc domowa. 31-latka sprzedawała skradzione przedmioty w lombardzie, a także na portalu internetowym.
Podczas prowadzonego postępowania policjanci odzyskali część utraconej biżuterii. Kobieta została zatrzymana na początku czerwca i przedstawiono jej zarzuty, do których się przyznała i złożyła wyjaśnienia. Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.