Previous
Next
Previous
Next

Rodzinny Festyn Parafialny w Latoszynie

13332931_982681085181015_6361626081560450712_n12 czerwca (niedziela)  w Parafii  Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie odbędzie się Rodzinny Festyn Parafialny. W programie wiele ciekawych atrakcji m.in. gry, zabawy, konkursy, występy artystyczne dzięki którym będzie można miło i przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie. Podczas festynu serwowane będą ciasta domowego wypieku, pieczona kiełbaska oraz wiele, wiele innych smakołyków. „Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy. Przyjdźcie. Razem spędzimy niezapomniane niedzielne popołudnie” – można przeczytać na profilu FB Świetlicy „Iskierka”, która jest współorganizatorem Festynu.
Wśród wielu atrakcji Festynu  przewidziane są m.in. występy działających przy naszej Parafii zespołów m.in. Scholi „Serduszka”, Estrady Dziecięcej, zespołu działającego przy Świetlicy Parafialnej i  prezentacje artystyczne szkół. Gościem specjalnym imprezy będzie raper Arkadio.Wśród nagród jakie będzie można zdobyć podczas licznych konkursów organizowanych w czasie festynu znalazły się m.in. rower, skuter i sprzęt ogrodniczy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.