Previous
Next

Wykład prof. Ryby o islamizacji Europy

wyklad_3_Mieczysław-Ryba_islamizacja-Europy_internetKatolickie Centrum Edukacji KANA oraz Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” zapraszają na wykład otwarty prof. dra hab. Mieczysława Ryby pt. Ideologia multikulturalizmu wobec problemu islamizacji Europy. Wykład odbędzie się we wtorek 14 czerwca 2016 roku o godz. 19:00 w Auli bł. Edmunda Bojanowskiego pod kościołem klasztornym (Dębica, ul. Krakowska 15).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.