Previous
Next
Previous
Next

9-10.07.2016 – II Plażowy Turniej Piłki Siatkowej

???????????????????????????Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicka Akademia Siatkówki „KĘPA” serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II Plażowym Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Dębica, Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Prezesa Dębickiej Akademii Siatkówki „KĘPA”, który odbędzie się w dniach 9-10.07.2016r., na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
Program:
Sobota 9.07.2016r.  – Kategoria do 18 lat
Niedziela 10.07.2016r.  -Kategoria : OPEN
1) Zgłoszenia drużyn w Kategorii OPEN odbywają się e-mailowo na adres: lukasznovkin@gmail.com do dnia 08.07.2016
Lista zgłoszonych osób zostanie opublikowana w dniu 09.07.2016 na stronach:
gosir.gminadebica.pl oraz kepadebica.pl
Potwierdzenie udziału w zawodach od godziny 10.00 do 10:30 w biurze zawodów
W przypadku gdy liczba zgłoszeń do dnia 08.07.2016 nie osiągnie 24 drużyn, organizator zezwala na zapisy do turnieju w dniu zawodów, do godziny 10:30
Zawodnicy rywalizują w kategorii mężczyzn
Rozpoczęcie gier – 10:45
2) Zapisy drużyn w Kategorii do 18 lat odbywają się w dniu turnieju od godz. 10.15 do 10:45 w biurze zawodów
Zespół może składać się z 2 chłopców, 2 dziewczyn lub mixta ( chłopak i dziewczyna)
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców do udziału w turnieju
W turnieju bierze udział 24 drużyny, obowiązuje kolejność zapisów
Rozpoczęcie gier o godz. 11:00
KONTAKT : Łukasz Nowak  tel.: 600 168 427, e-mail:  lukasznovkin@gmail.com

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.