Previous
Next
Previous
Next

Na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu rusza Kino Letnie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica ma przyjemność poinformować, iż od 29 lipca br., na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu rusza zapowiedziane Kino Letnie, podczas którego w piątkowe wieczory wyświetlimy 3 filmy, które swoją tematyką skierowane są dla dzieci, miłośników kina rodzinnego oraz dla młodzieży:
29 lipca – „Gdzie jest NEMO” (USA)
12 sierpnia – „Klik i robisz co chcesz” (USA)
26 sierpnia – „Jestem Bogiem” (USA)
Mamy nadzieję, iż inicjatywa Kina Letniego spotka się z pozytywnym odbiorem, co dodatkowo zmobilizuje nas do kolejnych ekranizacji.
Serdecznie zapraszamy
0001

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.