Previous
Next
Previous
Next

Przygotowania do startu kina letniego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Trwają przygotowania do pierwszego seansu filmowego podczas kina letniego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. W dniu dzisiejszym zamontowany został specjalnie wykonany ekran, a wieczorem nastąpi pierwsza próba wyświetlenia filmu.
Już teraz wszystkich gorąco zapraszamy na pierwszy piątkowy seans podczas którego nastąpi ekranizacja filmu związanego z Kompleksem Basenów „NEMO”, a mianowicie film animowany „Gdzie jest Nemo”.
WSTĘP WOLNY !
Serdecznie zapraszamy.
DSC03305
kino_letnie_plakat

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.