Previous
Next

Wiejskie Smaki polecają się na stół

13000259_1708642309416246_4971884394579810224_n

Oscypki, chleb na zakwasie pieczony w specjalnym piecu, sok świeżo wytłaczany z sezonowych owoców i fantastyczna w smaku kiełbasa i boczek to tylko kilka z produktów, które można od niedawna zamówić z przesyłką do domu dzięki stowarzyszeniu „Wiejskie Smaki” z Łącka. Spróbowaliśmy tych specjałów i jednego jesteśmy pewni: takich smaków nie znajdziemy w żadnym, nawet najlepiej zaopatrzonym markecie.

Łącko – niewielka, ale bardzo znana z pewnego procentowego trunku miejscowość na południu Polski. To tutaj grupa pasjonatów zdrowego jedzenia założyła stowarzyszenie „Wiejskie Smaki”. „Powołaliśmy stowarzyszenie, bo przyświecała nam idea połączenia dróg ludzi, którzy cenią sobie dobre, tradycyjne i co najważniejsze naturalne jedzenie z ludźmi, którzy gdzieś w głębi wsi Małopolski tworzą prawdziwe cuda kulinarne” – mówi Kasia, jedna z inicjatorek utworzenia stowarzyszenia.

Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia ci lokalni wytwórcy z małych, rodzinnych gospodarstw nie tworzą żadnych nowości. Wręcz przeciwnie – prawdziwą tradycyjną żywność i robią to od lat, z pokolenia na pokolenia, chociaż wszystko wokół się zmieniło.

W sklepie łatwiej dostać kiełbasę, która nie przypomina kiełbasy, towar seropodobny zamiast sera, czy sok z koncentratu niewiadomego pochodzenia. My mamy to szczęście, że wiemy kto i gdzie robi świetną kiełbasę, prawdziwy chleb, który jest jeszcze lepszy po kilku dniach, czy obłędną konfiturę z zielonych pomidorów. „Wiejskie Smaki” to chęć podzielenia się z Wami tymi niesamowitymi, prawdziwymi smakami” – można przeczytać na profilu FB Wiejskie Smaki.

Wiejskie Smaki” do każdej z przygotowywanych w dwutygodniowych odstępach czasowych paczek pakują inne produkty, alby klienci mieli okazję do spróbowania różnorodnych smakołyków. W przykładowej paczce znajdzie się np. :

  • Wiejski chleb na ziemniakach z czarnuszką – 1 kg
  •  Kiełbaska swojska – 0,5 kg
  •  Boczuś – 0,5 kg
  •  Kaszanka – 0,5 kg
  •  Pasztet – 250 g
  •  Smalczyk ze skwarkami i cebulką – 210 ml
  •  Redykołka („młodsza siostra” oscypka) – 400 g
  •  Korboce (nitki sera) wędzone – 200 g
  •  Konfitura z czerwonej porzeczki i maliny
  •  Sok z świeżo wyciskanych jabłuszek i agrestu – 3 l

Każdy kto chciałby spróbować Wiejskich Smaków może zamówić paczkę z produktami albo uzyskać więcej informacji może wysłać mail lub SMS o treści PACZKA pod numer:

☎   tel.: 782 981 472

e-mail:  zamowienia@wiejskiesmaki.com

Wiejskie Smaki na Facebooku-u 

Koszt paczki to 100 zł, a koszt wysyłki poza województwo małopolskie i podkarpackie – 17 zł.

zdjęcia: profil FB Wiejskie Smaki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.