Previous
Next
Previous
Next

Biegiem na urodziny miasta

biegJuż prawie 80 osób zgłosiło swój udział w II edycji Urodzinowego Biegu Miasta Pilzna. Impreza odbędzie się w niedzielę, 18 września, a zapisy są przeprowadzane na stronie: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=132. W biegu może uczestniczyć każdy, kto czuje się na siłach, aby pokonać 10-kilometrową trasę, której profil topograficzny został umieszczony na stronie Urzędu Miasta. Tegoroczna impreza została poszerzona o nową kategorię – z dystansem 3,5-kilometra zmierzą się osoby niepełnosprawne.
Na tym nie koniec nowości. Organizatorzy przewidzieli nagrody specjalne dla najlepszego zawodnika i zawodniczki, mieszkańców miasta i gminy Pilzno. Start i meta biegu będzie na pilźnieńskim rynku. Przed rokiem urodzinowe bieganie przyciągnęło aż 125 uczestników oraz liczną publiczność, która żywiołowo dopingowała biegaczy.
Źródło: UM Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.