Previous
Next

Dwie drogi gminne z nową nawierzchnią

droga pilznoGmina Pilzno zakończyła kolejne inwestycje w poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania po lokalnych drogach. Tym razem nowa nawierzchnia została położona na drogach gminnych w Parkoszu koło Domu Pomocy Społecznej oraz w Machowej.
Remonty przeprowadziło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu. Prace w Parkoszu pochłonęły ponad 203 tys. zł, z czego ok. 143 tys. zł stanowi dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznana na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.
W Machowej wyremontowano 1885 metrów bieżących drogi za kwotę ponad 706 tys. złotych. Gmina otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości 50% wartości robót w ramach “Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 –2019.
źródło;Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.