Previous
Next
Previous
Next

Konkurs „Wiejskich Smaków” rozstrzygnięty !

A4880rtykuł o „Wiejskich smakach” przeczytało prawie 5 tysięcy osób a blisko 40 osób zdecydowało się powalczyć o paczkę pełną smakołyków rodem z Podhala. Konkurs ogłoszony na Ziemi Dębickiej cieszył się ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników.
W dobie „plastikowego jedzenia”, które serwuje nam współczesny handel, jak się okazuje, w wielu z nas jest tęsknota za smakami z dzieciństwa. To wciąż pamiętany smak świeżego wiejskiego chleba z masłem i popijany mlekiem prosto od krowy, domowym sposobem wykonywanych pasztetów czy przetworów jakie robiły nasze babcie. Te smaki, jak się okazuje, są wciąż w naszej pamięci – i wielu z nas ogromnie żałuje, że nie mogą ich poznać nasze dzieci czy wnuki. Bo zanika już taka wieś, gdzie można je znaleźć a my wciąż tęsknimy za nimi. Być może dlatego z takim sentymentem o tych dawnych smakach ze szczęśliwego dzieciństwa nasi Czytelnicy pisali w swoich wypowiedziach pod artykułem o konkursie „Wiejskich Smaków”. Dziś szczęście uśmiechnęło się do trzech osób.
– Najbardziej przekonały nas wypowiedzi trzech osób. Są to Adriana Teresa Warc, Marek Cyprian Gawle i Elżbieta BarBur – mówi Dorota Dara z „Wiejskich Smaków” – I to do nich prześlemy w najbliższy piątek paczkę z naszymi smakołykami. Gratulujemy i życzymy i smacznego.Wszystkim pozostałym osobom dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować specjałów z Wiejskich Smaków zapraszamy do zamówienia paczki dzwoniąc pod numer 782 981 472 lub pisząc maila na adres zamowienia@WiejskieSmaki.com

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.