Previous
Next

Jan Niezbędny dla twojego domu

Jan Niezbędny Magiczna ściereczka bambusowa_fioletJan Niezbędny magiczna ściereczka bambusowa: wykonana jest w 95% z ekologicznych, naturalnie antybakteryjnych włókien bambusowych. Można ją stosować na mokro bez konieczności dodawania detergentów – świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud. Przestrzenna struktura ściereczki zatrzymuje w sobie kurz, więc również w wersji na sucho sprawdzi się do odkurzania różnych powierzchni. Ściereczka jest gruba i chłonna, a do tego wyjątkowo trwała, można ją wielokrotnie prać. Cena: 7,60 zł (dostępna w 3 wyrazistych, atrakcyjnych kolorach)
 
 
 

Jan Niezbędny folia do żywności EASYJan Niezbędny folia do żywności EASY: to absolutna nowość i unikalny koncept w swojej kategorii. Jan Niezbędny opracował folię do żywności, którą możemy oderwać palcami w dowolnym jej miejscu, bez potrzeby stosowania w tym celu nożyka.  Jednocześnie jest ona niezwykle rozciągliwa i wytrzymała. To bardzo praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie. Korzystanie z folii do żywności jeszcze nigdy nie było tak wygodne i proste! Cena: 4,50 zł

Jan Niezbędny ściereczka do stali nierdzewnejJan Niezbędny ściereczka do stali nierdzewnej: wykonana z mikrofibry pokrytej specjalną warstwą plastyczną, czyści powierzchnie ze stali gładkiej i szczotkowanej: okapy, piekarniki, lodówki, czajniki itp. Po zwilżeniu wodą świetnie usuwa tłusty brud, kamień i osady. Użyta na sucho poleruje stalowe powierzchnie do połysku. Dobrze wchłania brud i wodę. Cena: 6,60 zł

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.