Previous
Next
Previous
Next

Owsianka Secret Fitness

secret-fitness_owsianka razemPoranny posiłek zapewnia nam siłę i energię oraz dostarcza paliwa niezbędnego do pobudzenia całego ciała i umysłu. Gdy pamiętamy o śniadaniu, łatwiej jest nam kontrolować wagę.
OWSIANKA SECRET FITNESS = 100% NATURY!
Mieszanka nie zawiera dodatku cukru ani żadnych innych substancji słodzących, gotowego mleka w proszku czy sztucznych aromatów.
W skład owsianki Secret Fitness wchodzą wyłącznie naturalne składniki:
⦁ błyskawiczne płatki owsiane z własnego gospodarstwa rolnego,
⦁ nasiona chia,
⦁ suszone jabłka
⦁ suszone morele.
Gotowa kompozycja to także łatwość przygotowania pełnowartościowego posiłku: wystarczy zalać ciepłym mlekiem, jogurtem, wodą lub świeżo wyciskanym sokiem.
W SAM RAZ NA RAZ!
Już jest dostępna NOWA 50 g. wersja kieszonkowa!
Cena: ok.1,5 zł/50g.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.