Previous
Next

Pielgrzymka rowerowa „Rowerem po zdrowie” już w najbliższa sobotę

14290069_1166539256744206_5834692594133455020_oUczniowski Klub Sportowy Kępa, Stowarzyszenie Dziesiątka oraz Urząd Gminy w Żyrakowie serdecznie zapraszają na pielgrzymkę rowerową „Rowerem po zdrowie”

 Start pielgrzymki 17.09.2016 (sobota) o   godz. 9.00 , Szkoła Podstawowa nr 10,  ul. Wagnera 4 Dębica

Zapisy bezpośrednio przed rajdem. Kontakt: 606 26 29 04
Trasa  : Dębica -Straszęcin-Wola Wielka-Róża- Zasów- Cieszęciny -Bobrowa – Wola Żyrakowska – Żyraków – Zawierzbie –  Dębica
Organizatorzy zapewniają: zabezpieczenie medyczne przez Pogotowie Medyczne Radzik, wóz serwisowy, zimne napoje , ciepły posiłek, gry i zabawy podczas postoju – pikniku w Woli Żyrakowskiej
Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwać będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy oraz Straży Miejskiej w Dębicy.
źródło;Miasto Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.